Київ
Чернігів +38(046) 225-61-16
Житомир
RUUA
Головна / Що ми лікуємо /

Астигматизм , далекозорість та короткозорість - це найбільш поширені на сьогоднішній день дефекти зорової системи. Кожен з них по-своєму змушує нас відчувати дискомфорт. Однак завдяки появі новітніх технологій, у кожного є можливість поліпшити стан зорової системи і повернути зору колишню ясність.

Лазерна корекція зору є найбільш сучасним і дієвим методом вирішення багатьох дефектів. Завдяки цій процедурі можна значно поліпшити зір і позбутися від необхідності носити окуляри або контактні лінзи. Дана процедура проводиться в клініці ЛазерМед професіоналами, які мають великий досвід роботи.


Лазерна корекція далекозорості проводиться амбулаторно і не вимагає госпіталізації. Це досить зручно особливо, коли пацієнт має мало часу. Варто відзначити, що процедура має мінімальний відновлювальний період, завдяки чому пацієнт практично відразу після операції починає бачити значно краще, остаточне формування зору відбувається вже протягом тижня.

Лазерна корекція астигматизму є абсолютно безпечною процедурою. Для її проведення використовують найбільш сучасне обладнання, яке має автоматичну систему стеження, завдяки цьому навіть якщо пацієнт переведе погляд, на результативності процедури це не позначиться. Також варто зазначити, що існує як автоматичне, так і механічне відключення системи, тому процедура абсолютно безпечна. Важливою перевагою лазерної корекції є швидкість, так як операція триває не більше 10-15 хвилин.

Лазерна корекція є найбільш ефективним методом корекції зору на сьогоднішній день. Клініка Лазермед проводить дану процедуру з найбільш високим рівнем результативності та за доступною ціною. Завдяки професіоналізму лікарів, що працюють в клініці, ефективність проведення даної процедури збільшується в безліч разів.

 


 

 

Якщо Ви помічаєте незвичні для себе симптоми, рекомендуємо ознайомитись детальніше з можливими захворюваннями та швидше звершутьсь зо консультацією до лікаря.

Короткозорість

Далекозорість

Астигматизм

Глаукома

Діабетична ретинопатія


Новини
Фотогалерея
up
down
Ваше ім'я
Ваш e-mail/телефон
Ваше місто
Ваше запитання
Всі поля обов'язкові для заповнення
© 2018. Лазер Мед. Всі права захищені.
Розкрутка сайту - DvaCom.net | Розробка сайтів MSGROUP
Для запису на прийом телефонуйте:   Київ
Чернігів +38(046) 225-61-16;   Житомир