Київ
Чернігів +38(046) 225-61-16
Житомир
RUUA
Головна / Що ми лікуємо / Короткозорість /

КОРОТКОЗОРІСТЬ (МІОПІЯ)

      

 

Що це?

Короткозорість (міопія)патологія рефракції ока, при якій зображення предметів формується перед сітківкою. У людей з міопією або збільшена довжина ока - осьова короткозорість, або рогівка має велику заломлюючу силу через що виникає невелика фокусна відстань - рефракційна короткозорість. Як правило, буває поєднання цих двох моментів.

Розтягнута сітківка - основна небезпека людей з короткозорістю, так як завжди є ризик її розриву або відшарування, тому, людям, що страждають міопією, профілактично необхідно проходити обстеження у офтальмолога мінімум 1 раз в 6 місяців.

Симптоми:

 

  • зниження зору на відстань;
  • нечіткість предметів;
  • чіткий зір зблизька;
  • підвищена зорова втома;
  • головні болі, які виникають при більшому навантаженні зору.

 

                                       

   Діагностика

Діагностувати короткозорість, можна вже в дитинстві, за її наявності. Вперше вона виявляється у дітей в 7-12 років. У підлітковому періоді, короткозорість, виражена в дитинстві, як правило, посилюється. До 18-20 років зір зазвичай стабілізується. Однак короткозорість може прогресувати. Безперервно прогресуюча короткозорість може привести до істотного зниження зору. Тому важливо робити корекцію.

Лікування

Слід врахувати, що корекція за допомогою окулярів або лінз зупиняє розвиток хвороби і покращує здатність бачити, однак не «виправляє» самі очі, вони залишаються короткозорими. Для того, щоб вилікувати очі, потрібне хірургічне втручання. Проте не варто побоюватися операції - сучасне високоточне обладнання дозволяє отримати приголомшливий результат, і операції такого роду завойовують все більшу і більшу популярність.


 


Новини
Фотогалерея
up
down
Ваше ім'я
Ваш e-mail/телефон
Ваше місто
Ваше запитання
Всі поля обов'язкові для заповнення
© 2018. Лазер Мед. Всі права захищені.
Розкрутка сайту - DvaCom.net | Розробка сайтів MSGROUP
Для запису на прийом телефонуйте:   Київ
Чернігів +38(046) 225-61-16;   Житомир