Київ
Чернігів +38(046) 225-61-16
Житомир
RUUA
Головна / Що ми лікуємо / Далекозорість /

ДАЛЕКОЗОРІСТЬ (ГІПЕРМЕТРОПІЯ)

 

Що це?

При далекозорості (гіперметропії) зображення орієнтовано не на певну область сітківки, а розташовано в площині за нею, що і призводить до нечіткості зображення, яке сприймає сітківка. Причиною цьому служить невідповідність розмірів очного яблука і сили заломлюючого апарату. Це може відбуватися через малий розмір очного яблука і (або) слабкість заломлюючого апарату. Збільшивши його, можна домогтися того, що промені будуть фокусуватися там, де вони фокусуються при нормальному зорі.

            


Симптоми:

Діагностика

Далекозорість у молодих пацієнтів перевіряють після розширення зіниці, що розслаблює акомодацію і робить приховану далекозорість явною. Якщо виникла підозра, що очі стали гірше бачити, не втрачайте часу - звертайтеся за допомогою до фахівця. Для початку він перевірить гостроту вашого зору за спеціальною таблицею, потім проведе обстеження очного дна за допомогою спеціального дзеркала або ультразвуку. Далекозорість рідко виявляється при звичайній перевірці зору. Тільки повне офтальмологічне обстеження з перевіркою гостроти зору, як на відстані, так і поблизу, може виявити далекозорість і ступінь її розвитку.

Лікування

Для корекції зору при далекозорості існують традиційні, консервативні способи: це окуляри або лінзи, а крім цього, застосовуються хірургічні операції, спрямовані на збільшення оптичної сили ока і позбавляють пацієнта від необхідності носити окуляри або лінзи.

Лазерна корекція далекозорості - для дорослих людей (старше 18 років) при стабільній формі далекозорості сучасна офтальмологія пропонує операцію LASIK, яка гарантує пацієнтові з далекозорістю нормальний зір, без будь-яких обмежень.

 


 


Новини
Фотогалерея
up
down
Ваше ім'я
Ваш e-mail/телефон
Ваше місто
Ваше запитання
Всі поля обов'язкові для заповнення
© 2018. Лазер Мед. Всі права захищені.
Розкрутка сайту - DvaCom.net | Розробка сайтів MSGROUP
Для запису на прийом телефонуйте:   Київ
Чернігів +38(046) 225-61-16;   Житомир