Київ
Чернігів +38(046) 225-61-16
Житомир
RUUA
Головна / FAQ / Лазерна корекція /

1. Яка тривалість процедури і скільки часу потрібно буде перебувати в лікарні?
Сам процес корекції не відніме у вас багато часу: вона проводиться амбулаторно. Час проведення операції на обидва ока - близько 15 хвилин. Повний час перебування людини в клініці становить близько години. Як правило, вже через кілька годин людина здобуває можливість бачити значно краще.

2. Кажуть, що лазерна корекція небезпечна для дівчат,  які ще не народжували, так як при пологах можуть виникнути проблеми. Чи правда це?
Це абсолютно необгрунтований страх. Адже проблеми при пологах можуть виникати на сітківці, а ЕЛК проводиться на рогівці ока. Вони є абсолютно різними структурами.
3. Від чого залежить вартість процедури?
Вартість процедури може варіюватися залежно від методики лазерної корекції і ступеня складності. Але варто пам'ятати, що основна мета нашого центру - зробити лазерну корекцію доступної в Україні. Тому наші ціни Вас приємно здивують.
4. Чому у вас така низька ціна, порівняно з іншими клініками?
Більшість сучасних клінік завищують ціни, щоб компенсувати великі рекламні бюджети і утримувати великий штат. Ми ж більше акцентуємо увагу на наданні якісної послуги та популяризації процедури лазерної корекції, тому ціни у нас значно нижчі.
5. Чи безпечна  лазерна корекція і чому її не роблять собі офтальмологи, а вважають за краще носити окуляри або лінзи?
Процедура безпечна, якщо чітко дотримуватись правил. Лікарі -офтальмологи роблять собі лазерну корекцію. Причому, за статистикою, число таких операцій тільки в європейських клініках за останній рік зросло на 30 %. Варто також враховувати, що є багато протипоказань до лазерної корекції зору і вона підходить не всім. Тим більше вартість процедури не завжди доступна для лікарів.
6. Чи може зір знову погіршитися через кілька років?
Може, при нестабільній короткозорості. Тому рекомендується проводити лазерну корекцію лише за стабільної міопії.

7. Які є протипоказання до лазерної корекції?
Є ряд протипоказань до процедури лазерної корекції:

-   вік до 18 -ти років;

-   прогресування рефракційних змін (не можна спрогнозувати результат);

-   запальні захворювання очей або всього організму;

-   спазмування м'язів кришталика, внаслідок чого з'являється «помилкова» короткозорість;

-   вагітність, лактаційний період;

-   катаракта , глаукома , кератоконус;

-   важкі судинні захворювання;

-   колагенози, артрити, цукровий діабет;

-   пресбіопія (вікова далекозорість, яка з'являється у всіх людей після 40-50 років, пов'язана з тим, що кришталик втрачає свою еластичність і не може змінити свою кривизну     при розгляданні близько розташованого предмета);

-   опероване відшарування сітківки;

-   імунодефіцитні стани.

8. Чи боляче робити лазерну корекцію і скільки триватиме  реабілітація?
На відміну від старих методів, сучасні технології подолали «больовий бар'єр» і дозволяють проводити процедуру лазерної корекції під місцевою анестезією (очними краплями), яка легше переноситься пацієнтами різного віку. Крім того, вона не надає навантаження на серце, судини та інші органи. Реабілітація залежить від методики, за якою проводилася процедура. У середньому вона триває від 1-го до 7 днів.
9. Чи достатня кваліфікація докторів в Україні чи все ж краще зробити корекцію закордоном ?
Лазерна корекція в останні роки набуває все більше популярності в нашій країні. У зв'язку з цим, вона вже давно відпрацьована вітчизняними лікарями, немає сенсу робити її за кордоном, де лікування та інші витрати обійдуться Вам у кілька разів дорожче.
10. Чи можна вести активний спосіб життя відразу після операції, займатися спортом?
Звичайно. Адже саме заради цього Ви її і робите! Після операції потрібно деякий час притриматися певних рекомендацій, обмежити відвідування саун і басейнів протягом 2-3 тижнів, після чого Ви можете вести активний спосіб життя і займатися будь-якими видами спорту.

 
Новини
Фотогалерея
up
down
Ваше ім'я
Ваш e-mail/телефон
Ваше місто
Ваше запитання
Всі поля обов'язкові для заповнення
© 2018. Лазер Мед. Всі права захищені.
Розкрутка сайту - DvaCom.net | Розробка сайтів MSGROUP
Для запису на прийом телефонуйте:   Київ
Чернігів +38(046) 225-61-16;   Житомир