Київ
Чернігів +38(046) 225-61-16
Житомир
RUUA
Головна / Про нас /

У нашій клініці «Лазермед» в Чернігові здійснюється лікування очей. Ми надаємо повний спектр сучасної і якісної офтальмологічної допомоги. Наші фахівці вирішать всі ваші проблеми із зором. Завдяки проведенню обстеження та лікування очей на вищому рівні застосовується весь спектр діагностики та лазерне лікування очей. Для кожного пацієнта в клініці створені найбільш комфортні умови, мається спеціалізоване обладнання, а також надається професійна оперативна допомога нашими досвідченими фахівцями.

Ми приділяємо всім пацієнтам багато часу, для кожного застосовується індивідуальний підхід. За допомогою ретельної діагностики, проведеної на сучасному обладнанні, є можливість поставити точний діагноз, в якому можна не сумніватися і отримати правильне подальше лікування з використанням надійних і якісних методик.

Діагностика зору в Чернігові не вимагає стаціонарної госпіталізації пацієнта, адже проведення лікування при будь-якому діагнозі здійснюється амбулаторно. Таким чином, після того, як до нас звертається пацієнт і була проведена діагностика глаукоми, йому призначається день для проведення лазерної корекції, після якої відразу ж можна повернутися додому.

Якщо ви хочете або ж вам необхідно поліпшити зір, то наші офтальмологи вам у цьому допоможуть. Так як набагато комфортніше і простіше стане ваше повсякденне життя, адже вам не потрібно буде використовувати дорогі лінзи чи окуляри. Ви можете спокійно зайнятися своїм улюбленим видом спорту і активним відпочинком. Адже в багатьох випадках саме лазерна корекція зору являє собою єдиний спосіб для вирішення проблем низького зору.

Багаторічний досвід роботи і професіоналізм наших докторів дозволяє знайти найбільш оптимальний варіант лікування очей навіть найскладніших випадків у пацієнтів. Наша клініка «Лазермед» надасть кожному пацієнту якісну допомогу.

                                                                          Наша основна мета - зробити лазерну корекцію доступною для всіх і допомогти кожному пацієнту поліпшити якість зору. Саме тому ми сформували лояльну систему цін на послуги нашої клініки. Офтальмологічні центри ЛазерМед оснащені дорогим обладнанням найкращих світових брендів, що гарантує високу якість обслуговування пацієнтів і успішний результат процедур.

У клініці працюють висококласні офтальмологи з багаторічним стажем лікувальної практики. Лікарі індивідуально підбирають методику лікування для кожного пацієнта і гарантують максимально ефективний результат, комфортні умови і подальше спостереження. Лікарі клініки йдуть пліч о пліч з розвитком сучасної медицини освоюючи нові методики лікування, приймаючи участь у форумах, конференціях і симпозіумах офтальмологічного спрямування.
 


Можливо Вас вже давно турбують проблеми із зором, а може Ви тільки помітили погіршення, але не бажаєте затягувати з лікуванням - проконсультуйтеся з фахівцем клініки ЛазерМед. Регулярна діагностика зору на обладнанні клініки дозволить вчасно попередити Вас про можливі загрози зору та зупинити розвиток небезпечних захворювань на ранніх стадіях, застосувавши легкі методи корекції. Така методика гарантує ідеальний результат в максимально короткі терміни.

ЛазерМед -  це сучасний лікувально-діагностичний центр.

 

 

Новини
Фотогалерея
up
down
Ваше ім'я
Ваш e-mail/телефон
Ваше місто
Ваше запитання
Всі поля обов'язкові для заповнення
© 2018. Лазер Мед. Всі права захищені.
Розкрутка сайту - DvaCom.net | Розробка сайтів MSGROUP
Для запису на прийом телефонуйте:   Київ
Чернігів +38(046) 225-61-16;   Житомир